O NÁS

O nás

Naša spoločnosť sa zaoberá komplexnou stavebnou činnosťou, ktorá zahŕňa široký rozsah prác týkajúcich sa pozemného a inžinierskeho staviteľstva. Sme taktiež odborníkom v oblasti sanácií, hydro-izolácií, špeciálnej stavebnej chémie ako v oblasti bytovej výstavby tak aj oblasti priemyslu. Máme za sebou dlhoročné skúsenosti v tomto odbore a množstvo úspešne zrealizovaných projektov. Dôkazom sú aj naše hotové projekty, ktoré si môžete pozrieť v sekcii Referencie.

Skúsení ľudia a Inovatívne technológie

Kvalita a profesionálny prístup ku klientom sa stali prioritou spoločnosti.
O rýchlosť a kvalitu Vašich stavieb sa postará náš kvalifikovaný manažment, ktorý svoje
schopnosti nadobudol vzdelaním, školeniami a bohatými skúsenosťami počas
rokov strávených v stavebníctve.

1

Poskytujeme rôzne projektové riešenia

2

Skúsený projektoví manažéri

3

Inovatívne technológie a materiál

Zabezpečnie rozsiahlych služieb

Naša spoločnosť Vám v prípade potreby zabezpečí formou našich overených partnerov:

História

Spoločnosť vznikla v roku 2007 za účelom komplexnej výroby, montáže a servisu zdvíhacích zariadení. Transformáciou zo SZČO v roku 2016 vznikla spoločnosť MRS Crane s.r.o. , ktorá začala poskytovať komplexné služby v oblasti stavebníctva, špeciálnych hydroizolácií a sanácií, zdvíhacích zariadení a LED osvetlenia pre priemysel a administratívu.

1

Objavte príležitosti

2

Budujte základy

3

Spustenie projektu

image-from-rawpixel-id-83704-jpeg.jpg
dakota-roos-dSRhwPe6v9c-unsplash.jpg

ľudia

Hlavným pilierom spoločnosti MRS Crane s.r.o. sú je zamestnanci, ktorí sa ustavične vzdelávajú a školia v oblastiach inovatívnych technológií a postupov
vo všetkých nami poskytovaných činnostiach.

Naši vedúci pracovníci sa podieľali na mnohých úspešných projektoch v rámci celého Slovenska ako napríklad na výstavbe obytného súboru PANORÁMA a Park Anička Košice, rekonštrukcia HOTELA Horizont v Starej Lesnej či rekonštrukcii Dynamickej ochrany vodného diela Gabčíkovo.